środa, 10 czerwca 2015

SWEET TABLE / SŁODKI BUFET / SŁODKI KĄCIK

Słodki bufet wydaje się być obecnym hitem weselnym. Mam wrażenie, ze fotobudka odchodzi w zapomnienie i teraz wszyscy skupiają się nad ustawieniem na sali weselnej stołu pełnego słodkości, którymi goście mogą się delektować do woli.

Czy aby na pewno gra jest warta świeczki? Jeśli realizujemy wesele we własnym ogrodzie lub sami zajmujemy się cateringiem to jak najbardziej jest to efektowne i zachwycające. Jednak w przypadku realizacji przyjęcia weselnego w restauracji, hotelu czy na sali radziłabym się zastanowić. Zazwyczaj w takim przypadku mamy zapewniony deser po posiłku, którym częstujemy gości. Zazwyczaj para młoda serwuje także tort ślubny ( coraz częściej zastępowany tortem babeczkowym - cupcakes). Czy w takim przypadku słodki bufet jest miłym dodatkiem, na który każdy się skusi czy może przesłodzeniem, które może skończyć się przesłodzeniem gości?

Każda para musi przeanalizować czy na ich przyjęciu taka atrakcja zrobi furorę i będzie dobrym pomysłem czy może zbędną atrakcją, na którą nie warto wydawać pieniędzy.

Niewątpliwie takie stoły występują w wielu wariantach i wyglądają przepięknie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz