niedziela, 28 października 2012

SILESIA FASHION DAY

Wczoraj odbyła się 2 edycja Silesia Fashion Day! Katowice wkraczają w profesjonalny świat mody. Organizatorzy zapowiadają, że Śląsk stanie się jednym z najważniejszych przystanków modowych.
Na pokazie mogliśmy oglądać kolekcje wielu znanych projektantów m.in. Macieja Zienia, Pinko, Penny Black, Versace Colletion, Tru Trussardi, Dono De Scheggia, Swarovski. 

Pokazy były świetnie przygotowane. Wielka grupa twórców włożyła w to całe serce. Kolekcje przyciągały wzrok i mam wrażenie, że są odpowiednie dla każdego. Występowała nie tylko elegancja ale także lifestyle. Można w niech wyjść zarówno na ulicę, uczelnię do pracy, ale znalazły się też zdobione suknie i sukienki na wyjątkowe wyjścia. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Pokazy odbyły się na podziemnym parkingu budynku Altus w Katowicach. Było sporo gości, a wybieg liczył aż 80 m dzięki czemu mogliśmy się dokładnie przyjrzeć projektom.


Przez wszystkie pokazy mogliśmy się przyjrzeć najmodniejszym trendom, fakturom, zestawienia. Mnie osobiście najbardziej przypadły do gustu grube płaszcze (właściwie z większości kolekcji), jestem  całkowicie za wprowadzaniem skórzanych elementów do kreacji oraz noszeniu rękawiczek nie tylko w bardzo mroźne dni.


Po pokazie odbył się bankiet, który był jeszcze oficjalną częścią pokazu. Później goście zaczęli się rozchodzić w swoje strony i każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie na resztę wieczoru ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz