niedziela, 2 grudnia 2012

Coś dla świeżo upieczonych mam


Całkiem niedawno świętowałam przyjście na świat małego chłopca. W związku z tym zgłębiłam temat zabawek i wszelkich przedmiotów przeznaczone dla noworodków, chcąc zrobić rodzicom (i samemu maluchowi) dobry prezent.
Powiem wam szczerze, że zauroczyłam się w tych wszystkich 'gadżetach'.
Jest dużo sklepów sprzedających towar dla dzieci. Wybrałam dwa, które mnie pochłonęły i niewiele brakowało, żebym zaczęła robić wielkie zakupy.

Zacznijmy od La Millou. 

Kocyki. Prawda, że cudowne? Są w przeróżnych wzorach i rozmiarach. Można dostać je dla niemowlaka (70x80 cm) - 149zł, dla średniaka (80x100 cm) - 169zł i dla przedszkolaka (145x170cm) - 229zł. Nowością są też koce dla dorosłych, ale szczerze mówiąc nie przekonują mnie wzory.
Jak kiedyś postanowię zaopatrzyć się w maluszka to prawdopodobnie to będzie pierwszy zakup po dowiedzeniu się o jego istnieniu :)

A co powiedzie o kurach babci Dany? Każda znajduje miejsce w moim sercu <3 Prawie czuję jakie są milutkie ! Prawdopodobnie to najdroższa kura w waszym i moim (naszym) życiu - 99zł, ale może warto się skusić (lub po prostu nie można się oprzeć).
Precz z szalikami! Maluch w takiej apaszce zdobędzie cały świat. Nie istotne czy pacyfka, czy czaszka (coraz bardziej modna) - jest stylowo. Jedyne 35zł.Zasłyszałam w pewnym programie, że dzieci wręcz ubóstwiają  metki. Wiele maluchów przy zabawkach własnie nimi się bawi. Postanowiono więc stworzyć zabawkę, która składa się z wielu metek do wyboru dla dziecka. Powyżej widzicie sensory fun pad - szmatkę sensoryczną od La Millou, która jest niesamowicie miła w dotyku i sprawia dużo frajdy, wspomagając równocześnie rozwój - 49zł.

Skoro już jesteśmy przy zabawkach to chciałam płynnie przejść do drugiego sklepu, który wam polecam : Peticado.To inna wersja podobnej przytulanki. Również jest w formie szmatki. Ma mniejszą ilość metek, za to ma głowę króliczą z przepięknymi uszami. Oczami wyobraźni widzę wtuloną w nią małą twarzyczkę (49zł).Teraz coś bardziej praktycznego. Przed wami 'daszek na ptaszek'. Akcesoria te przeznaczone są tylko dla chłopców. Myślę, że nie trudno domyślić się do czego służy. Każdy rodzić wolałby się uchronić przed mokrą nagłą niespodzianką, a to jest skuteczne zabezpieczenie za 39zł (5szt.).
Spójrzcie jak pięknie można ozdobić pokój dzieciątka. Niby kilka literek, a ile uroku dodaje. Na peticado możecie wybrać czcionkę, kolory, dodatki,wielkość. Sprawdźcie sami.
Powyżej propozycja dla osób, które chcą zrobić prezent młodym rodzicom. Dostępne są zestawy prezentowe. W zależności od rozmiaru, znajduje się w nich inne ilość przedmiotów. Tutaj zestaw S  ( wiklinowy koszyk z bawełnianym wkładem, 2 śliniaczki oraz dwa body z haftem, naszywką i miś ) - 150zł.

Wszystkie przedmioty możecie zakupić na www.lamillou.com i www.peticado.pl


Kończąc temat noworodków daję jeszcze kilka inspiracji na urządzenie dziecięcego pokoju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz